Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Instalacja Głosnikowa - TYŁ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Kurcze ... nie wiem, jakie mają być ...
    Kolega, który dzisiaj skończył pierwszy etap mojego "systemu" proponuje mi DLS'y za ok 800 Pln, które ma wielokrotnie sprawdzone i twierdzi, że efekt dają taki, jak sprzęt za dwukrotnie większe pieniądze. Wszystko, co niżej odradza, twierdząc, że skórka nie jest warta wyprawki.

    O co chodzi z tym CAN'em ?
    Sprzęt jest podłączony i zestrojony (tak, jak jest to możliwe przy obecnej konfiguracji). W radiu nie ma jednak wciąż funkcji "Fader" i nie mam możliwości regulowania tyłu, co jest mi niezbędne, gdy mi chłopaki w fotelikach pozasypiają. W innym wątku ktoś pisał o sterowaniu VAG'iem, ale też nie wiem, o co chodzi ... Da się to jakoś po ludzku zrobić, czy mam sobie kupić pilota do wzmacniacza i tak go regulować. Kosztuje to 60 Pln wiec nie ma tragedii, ale może nie jest potrzebne ...

    Komentarz


    • #77
      Przeniesione z innego tematu...


      Zamieszczone przez agusia906
      w drzwiach tylnych nie mam głośników czy możecie mi powiedzieć jakie głośniki powinnam kupić aby pasowały bez żadnych modyfikacji i czy wiązka do nich jest w drzwiach czy trzeba jeszcze robić podłączenie, Mam fabrycznie radio Swing

      Zamieszczone przez Wally
      Zamieszczone przez agusia906
      Mam fabrycznie radio Swing
      był w przed FL Swing fabrycznie montowany ?

      Zamieszczone przez agusia906
      oj przepraszam, nie w tym dziale napisałam, ale jestem świerzakiem na forum, wybaczcie ops: mam octavie II

      agusia906 jeśli z tyłu nie ma głośników to nie ma też wiązek. Co jest potrzebne do ewentualnego dołożenia masz napisane kilka postów wyżej ( ogólnie cały ten temat jest o tym ). Jeśli już zdecydujesz się na dokładanie to zamiast ori głośników zrób tak jak ma kolega Wally - cenowo praktycznie identyko a na pewno trochę niż ori ( LINK.

      BTW. Masz OII czy OIIFL, bo Swing był dopiero po lifcie ( wcześniej był Stream ).
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #78
        Dzięki Mam OII FL już poprawiłam opis. w nagłośnieniu zależy i na dobrym basie ale bez tuby, gdyż jak to kobieta nigdy nie wiem co znajdę do kupienia i wole mieć bagażnik wolny :roll:

        Komentarz


        • #79
          agusia906, jak wygłuszysz sobie tylne drzwi jakąś nienajgorszą matą to i przy fabrycznych głośnikach basik będzie bardzo fajny. A jak dodatkowy wygłuszysz przód to nie ma potrzeby ladować żadnej tuby basowej No chyba że jesteś "audiopedofilem" :twisted: to mozesz wtedy pokombinować z wymiana sprzetu i głosników albo pokusić sie o montaż ori soundsystemu Mi wygłuszenie i standardowe audio w zupełności wystarcza
          Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #80
            Panowie, to czy jest instalacja pod głośniki z tyłu w O2 FL Ambiente czy nie ma? Bo pojawiają się różne głosy, a dla mnie to dosyć decydujący aspekt (jak jest, to sam sobie dołożę głośniczki, jak nie ma to nie bedę się bawił w rozbebeszanie połowy auta...).
            Moja Octa:
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=83105

            Komentarz


            • #81
              w jednym egzemplarzu Ambiente jest w innym nie ma, od czego zależy nie wiem...

              [ Dodano: Sro 10 Wrz, 14 17:37 ]
              o przepraszam to do Panów było pytanie :P

              Komentarz


              • #82
                meehoo, sprawdź kody wyposażenia w książce serwisowej. Jeżeli masz kod 8RE to nie masz głośników w tylnych drzwiach i kabelki trzeba ciągnąć. Tak jest w mojej O2 FL wersja Ambition.
                SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                ​​​
                Grzegorz

                Moja Ambitna Czarnula

                Komentarz


                • #83
                  ehh, niestety mam 8RE.
                  a czy ktoś może mi powiedzieć czy kratki głośnikowe w werski przed i po lifcie czymś się różnią, czy to jest to samo ? całe boczki wyglądają na takie same, ale wolę się upewnić, mam uszkodzoną kratkę i chciałabym wymienić... ewentualnie cały boczek ... doradźcie coś

                  Komentarz


                  • #84
                    Witam
                    Podpowiesz jak dokładnie ściągnąć osłony tylnych drzwi żeby nie uszkodzić zaczepów??
                    Od której strony zacząć??
                    dzięki pozdro
                    Lepiej być szczęśliwym i bogatym niż nieszczęśliwym i biednym

                    Komentarz


                    • #85
                      witam ,
                      Jakie inne głośniki fabryczne spasują do tylnych drzwi OII FL ?
                      Na forum jest nr takich 1Z0 035 411Q , czy są może o innych numerach .
                      Czy przednie głośniki będą pasowały na tył ?

                      [ Dodano: Sro 02 Gru, 15 20:27 ]
                      jeszcze jedna prośba jaki jest nr głośników wysoko tonowych ? do o2fl tył

                      Komentarz


                      • #86
                        Ja mimo iż mam zamontowane fabrycznie głośniki z tyłu to są one wyłączone. Dołożyłem za to lepsze głośniki na przód a do tego wzmacniacz i głośnik 10' do zabudowy w lewym boczku i tak według mnie gra dużo lepiej.
                        Respect All,Fear No One!

                        Komentarz


                        • #87
                          ja poprostu chce fabryczne rozwiązanie . Czy takie podejda do tyłu ? Link

                          Komentarz


                          • #88
                            A nie lepiej o czymś takim pomyśleć:

                            Forum - Octavia Club Polska

                            Ja się nad tym bardzo zastanawiam, podłączenie nie jest jakieś skomplikowane a bass jest o wiele lepszy.

                            Komentarz


                            • #89
                              jednak chce miec fabryczne glosniki w tylnych drzwiach. nie interesują mnie suby itp. potrzebuje to dla dzieciaka. moze mi doradzic. czy glosniki z przodu beda pasowaly na tyl. bo na allegro kest wiecej glosnikow na przod. albo prosze podajcie mi nr tych glosnikow wysoko tonowych oraz nisko- na tylne drzwi

                              Komentarz


                              • #90
                                Zamieszczone przez grzesrs
                                potrzebuje to dla dzieciaka.
                                To chyba jedyny powód dla którego można zamontować głośniki na tył,pasażerowie tylnej kanapy.
                                Respect All,Fear No One!

                                Komentarz


                                • #91
                                  czy dystanse do głośników 165mm na tył w drzwi octavia ii będą pasować , czy należy rozwiercać nowe dziury w drzwiach ?
                                  np takie Link

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    Panowie... przeczytałem wszystko co się da...
                                    Jedni piszą ze jest instalacja inni ze nie ma...
                                    Czy mogę prosić wprost o jakieś wskazówki?
                                    Kupiłem boczki z tweeterami i chce dołożyć ori te na dole jeszcze w swojej Octavii. ..
                                    Wszystko żeby było jak fabryka bo przód gra mi bardzo ładnie. ..
                                    Mam swinga i ambiente.

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X